Aktualności

Capital Park Group i Madison International łączą siły 14.05

Madison International Realty, globalny inwestor działający na rynku nieruchomości, sfinalizował przejęcie pakietu kontrolnego, 65,99% udziałów w spółce Capital Park SA od Patron Capital Partners, paneuropejskiego inwestora instytucjonalnego z branży nieruchomości. Dzięki transakcji Madison zyskuje lokalnego partnera i platformę do rozwoju swoich inwestycji w Polsce.

Profesjonalna pomoc medyczna w miejscu pracy od Capital Park 09.04

W kompleksach biurowych Eurocentrum oraz Royal Wilanów w Warszawie ruszyła pierwsza na polskim rynku natychmiastowa pomoc medyczna dedykowana najemcom. Dzięki wdrożeniu przez Grupę Capital Park nowej usługi  – Office Doctor – pracownicy biur mogą liczyć na całodzienną opiekę wykwalifikowanego ratownika oraz zespołu medycznego specjalistycznej karetki wyposażonej
w zaawansowany sprzęt ratujący ludzkie życie i zdrowie.

CAPITAL PARK SA z nowym inwestorem 11.03

Madison International Realty LLC, globalny inwestor działający w sektorze nieruchomości, podpisał przedwstępną umowę nabycia pakietu kontrolnego 65,99% udziałów w Capital Park SA od Patron Capital Partners – paneuropejskiego inwestora instytucjonalnego skupionego na
inwestycjach nieruchomościowych.

Capital Park z finansowaniem od EBI 01.01

Grupa Capital Park, pomysłodawca i inwestor rewitalizacji Dawnej Fabryki Norblina, oraz Europejski Bank Inwestycyjny (EBI), podpisały umowę kredytową na kwotę 60 mln EUR. Jest to pierwsza transakcja typu project finance z inwestorem nieruchomościowym podpisana przez EBI w Polsce.

Relokacja budynku na terenie Dawnej Fabryki Norblina 03.12

Grupa Capital Park z powodzeniem zrealizowała jedną z najciekawszych i niezwykle rzadkich operacji  – relokacji zabytkowego budynku celem wykonania ścian szczelinowych oraz konstrukcji żelbetowej. Po dokonaniu wzmocnień budynek wróci na swoje dawne miejsce. Ostatni raz w Warszawie taki proces miał miejsce 17 lat temu.

Vis a Vis Wilanów już otwarte 01.12

Czwarte centrum handlowe pod szyldem Vis à Vis, realizowane przez Grupę Capital Park oraz Real Management, przywitało już pierwszych gości. Centrum działa od soboty, 1 grudnia, znacząco wzbogacając lokalną ofertę handlową.

Wszystkie słoiki pod Royal Wilanów 13.10

Tego dnia w Royal Wilanów odbyła się akcja zbierania i wymiany słoików z domowej roboty przetworami. Zebrane podczas eeventu książki, pluszaki, gry przekazaliśmy dla Centrum Zdrowia Dziecka na oddział Onkologii

Wspieramy Przedszkole Fundacji Cukierkowo 10.10

Przez okres prawie 3 tyg. w Royal Wilanów oraz Eurocentrum Office Complex zbieraliśmy zabawki, koce, poduszki, gry i wszelkiego typu pomoce dla podopiecznych Fundacji Cukierkowo chorych na Cukrzycę.

Dzień pierwszej pomocy 10.09

W Eurocentrum odbyła się akcja promująca Światowy Dzień Pierwszej Pomocy – tego dnia zapraszaliśmy do punktu nauki pierwszej pomocy z użyciem defibrylatora AED

Dni Wilanowa 08.09

W tym roku na Dni Wilanowa, Royal Wilanów wraz z Dzielnicą Wilanów, przygotowały masę atrakcji począwszy od warsztatów plastycznych, przez animacje dla dzieci, po pokazy mody. Dla fanów sportu odbywał się turniej siatkówki plażowej.

Urodziny Eurocentrum Office Complex 05.09

To już 4 lata razem tworzymy przestrzeń przyjazną dla biznesu, handlu i rekreacji. Dziękujemy że jesteście z nami.

Piraci z Royal Wilanów 25.08

Zakończenie wakacji w Royal Wilanów świętowaliśmy w klimacie karaibskim we współpracy z Fundacją Zwalcz Nudę. Nasi Piraci umilali pociechą fakt zbliżającego się roku szkolnego.

Trzecie Urodziny Royal Wilanów 19.08

Dziękujemy za wspólne chwile, sukcesy, współpracę i rozwój. Życzymy Wam i sobie kolejnego tak udanego roku.

Letania Strefa Fitnes w Royal Wilanów 03.08

Przez cały sierpień w Royal Wilanów odbywało się prawdziwe święto sportu. Codzienne różne treningi outdoorowe prowadzone przez najlepszych certyfikowanych trenerów.

Zwycięski projekt budżetu partycypacyjnego 2018 16.07

Paczkomat to zwycięski projekt budżetu partycypacyjnego 2018 już działa. Teraz paczki można nadać i odebrać o dowolnej godzinie. Paczkomat zlokalizowany jest przy rampie zjazdowej do garażu w budynku Alfa.

Strefa kibica w Royal Wilanów 15.07

Royal Wilanów ponownie zaprasza na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji. W tym roku sponsorem strefy kibica była firma Lapart, a partnerem Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.

Bike to Eurocentrum 2018 29.06

Akcja trwała 29 dni i łącznie przejechanych zostało prawie 20 tyś. Kilometrów. To jak do tej pory rekordowy wynik naszej akcji.

Otwarcie hotelu Hampton by Hilton w Gdańsku 14.06

Grupa Capital Park oddała do użytku hotel, mieszczący się w samym sercu gdańskiej starówki, przy ul. Długiej.

Elektrozbiórka 2018 18.05

W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 71 obiektów, w tym budynki Royal Wilanów oraz Eurocentrum. Łącznie udało się zebrać 9,9 ton e-odpadów.

Warbud S.A. głównym wykonawcą ArtN 06.04

Grupa Capital Park wybrała głównego wykonawcę inwestycji ArtN. Została nim firma Warbud S.A.06

Umowa z Soletanche Polska 19.11

Soletanche Polska wykonawcą prac fundamentowych na terenie inwestycji ArtN

Grupa Capital Park podpisała z firmą Soletanche Polska umowę na realizację specjalistycznych prac fundamentowych w projekcie rewitalizacji wielofunkcyjnego projektu usługowo-handlowo-biurowo-kulturalnego ArtN.

Otwarcie ETC Swarzędz 07.10

W sobotę 7 października zostało otwarte centrum handlowe ETC Swarzędz, po trwającej ponad 14 miesiącach modernizacji.

Vis a Vis Warszawa z pozwoleniem na budowę 11.07

Projekt Vis a Vis Warszawa otrzymał pozwolenie na budowę. Realizacją inwestycji zajmą się wspólnie Grupa Capital Park oraz Real Management S.A.

Bike to Eurocentrum 01.07

Zakończenie akcji Bike to Eurocentrum z rekordowym wynikiem przejechanych ok 12 000 km na rowerze w drodze do pracy.

Refinansowanie biurowca Royal Wilanów 30.06

Grupa Capital Park pozyskała refinansowanie na biurowiec Royal Wilanów w Warszawie. Pięcioletniego kredytu w wysokości 62,5 mln euro udzieliły banki BGŻ BNP Paribas i ING BankŚląski.

Royal Wilanów App 15.06

Budynek Royal Wilanów z nową aplikacją mobilną.

„Zrzuć zbędne kilowaty” 30.05

W ramach corocznej akcji „Zrzuć zbędne kilowaty” organizowanej przez branżę nieruchomości udało się zebrać aż 10,9 tony elektroodpadów. Całkowity dochód z utylizacji elektrośmieci zostanie przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia „Przymierze – Ziemia Piska”.

Zysk netto Capital Park wyniósł 29,94 mln zł w 2016 r. 23.03

Zysk netto Capital Park wyniósł 29,94 mln zł w 2016 r. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Raportem Rocznym za 2016 r.

Raport Roczny Capital Park 2016 >>>

InterContinental Hotels Group ogłosiła rozpoczęcie nowego projektu – hotelu Holiday Inn zlokalizowanego przy biurowcu Eurocentrum 14.03

InterContinental Hotels Group ogłosiła rozpoczęcie nowego projektu – hotelu Holiday Inn zlokalizowanego przy biurowcu Eurocentrum. Hotel zaoferuje gościom 217 pokoi i będzie zajmował powierzchnię w obu budynkach połączonych podium. Inwestorem projektu jest Grupa Capital Park, a zarządcą planowanego hotelu będzie firma VHM Hotel Management, której właścicielem jest Satoria Group.

Certyfikat LEED CS na poziomie PLATINIUM 13.03

Eurocentrum Office Complex otrzymał certyfikat LEED CS na poziomie PLATINIUM

Powierzchnia handlowa w Royal Wilanów kompletnie wynajęta 18.02

18 lutego otworzył się w Royal Wilanów salon Próchnik. W ten sposób 100 proc. powierzchni handlowej w budynku zostało wynajęte.

Royal Wilanów z nową usługą 06.02

W lutym w Royal Wilanów zaczęła działać usługa 4Mobility, umożliwiająca wynajmowanie samochodu na godziny.

Ewa Chodakowska otwiera studio w Royal Wilanów 09.01

9 stycznia Ewa Chodakowska otworzyła swoje studio w ARTIS Wellness Club w Royal Wilanów, gdzie dostępne są zajęcia grupowe i indywidualne, jak również konsultacje dietetyczne.

Blow trend show w Royal Wilanów 21.11

W dniach 18-20 listopada w Royal Wilanów odbył się Blow trend show, podczas którego odwiedzający mogli przeglądać produkty z ponad 10 kategorii – High Fashion, Urban Fashion, Casual Fashion, Beauty, New Technology, Art & Design i Home & Garden. Obecnych było ponad 80 marek premium i projektantów.

Nowi najemcy w Royal Wilanów 07.11

W Royal Wilanów otwarty został salon Mammut, oferujący najwyższej jakości sprzęt alpinistyczny, wspinaczkowy, turystyczny oraz odzież i obuwie sportowe oraz salon multibrandowy Swing.

Wystawa fotografii w Royal Wilanów 02.11

18 listopada w Royal Wilanów otwarta została wystawa HAIPERIL, prezentująca fotografie Michała Jaworskiego.19

Zmiany w Zarządzie Grupy Capital Park 19.10

Zmiany w Zarządzie Grupy Capital Park. Rada nadzorcza Capital Park powołała w skład zarządu Kingę Nowakowską powierzając jej funkcję członka zarządu. Jednocześnie Michał Koślacz złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu i dyrektora finansowego, a jego kompetencje przejął obecny członek zarządu Marcin Juszczyk.

Noc Wieżowców z budynkiem Eurocentrum 15.10

Budynek Eurocentrum bierze udział w tegorocznej Nocy Wieżowców. Zapraszamy do podziwiania przepięknej panoramy Warszawy z naszego tarasu na XVII piętrze.

Royal Wilanów wyróżniony w konkursie Green Building Awards 05.10

Biurowiec Royal Wilanów, posiadający certyfikat BREEAM na poziomie Very Good, zdobył wyróżnienie w konkursie Green Building Awards Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC w kategorii „Najlepszy zrealizowany budynek ekologiczny certyfikowany”

Grupa Capital Park oraz Bank of China zawarły umowę kredytu inwestycyjnego dla projektu Eurocentrum Office Complex 23.09

Grupa Capital Park oraz Bank of China zawarły umowę kredytu inwestycyjnego dla projektu Eurocentrum Office Complex. Łączna wartość finansowania wynosi ponad 124 miliony euro. Jest to największa transakcja nieruchomościowa Bank of China w Polsce

Royal Wilanów zajęło trzecie miejsce w konkursie Eurobuild Awards 14.09

Royal Wilanów zajęło trzecie miejsce w kategorii Przestrzeń Publiczna Roku w konkursie Eurobuild Awards w Architekturze. Jury konkursu doceniło atrakcyjną i ogólnodostępną przestrzeń rekreacyjną wokół budynku.

Royal Wilanów nagrodzony w konkursie „Obiekt Roku w systemach ALUPROF” 09.09

Budynek Royal Wilanów otrzymał nagrodę główną w konkursie „Obiekt Roku w systemach ALUPROF”

Drugie urodziny Eurocentrum 02.09

Dziś wraz ze wszystkimi najemcami świętowaliśmy drugie urodziny budynku Eurocentrum.

18 sierpnia 2016 19.08

Na zielonym dachu Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1 powstała podniebna pasieka.  To już druga, po mieszczącej się na dachu kompleksu biurowego Eurocentrum, miejska pasieka na obiekcie należącym do Grupy Capital Park.

ETC Swarzędz 25.07

Rozpoczęła się modernizacja centrum handlowego ETC Swarzędz. Przebudowa potrwa przez najbliższe 13 miesięcy, a otwarcie obiektu przewidziane jest na drugą połowę 2017 roku

Royal Wilanów 12.07

Royal Wilanów otrzymał certyfikat BREEAM very good

Sztuka w Royal Wilanów 05.07

Od 18 czerwca do 2 lipca w Royal Wilanów zapraszamy na wystawę obrazów Łukasza Stokowskiego, której towarzyszy prezentacja Infiniti Q30 – samochodu ubranego w sztukę.

Bike to Eurocentrum 05.07

Już po raz drugi rusza wakacyjna akcja „Bike to Eurocentrum” zachęcająca do alternatywnych form komunikacji do pracy.

Euro 2016 w Royal Wilanów 29.06

Zapraszamy do strefy Euro w Royal Wilanów i wspólnego kibicowania naszej drużynie.

Fitness klub Artis w Royal Wilanów 29.05

Do grona najemców Royal Wilanów dołączył Fitness Club Artis pierwszy w Polsce klub fitness klasy premium

Zakończenie modernizacji centrum handlowego ETC Gdańsk 11.04

Grupa Capital Park i Akron Group zakończyły przebudowę jednego z najstarszych obiektów handlowych w Gdańsku – ETC. Galeria Zaspa, bo tak nazywa się centrum po przebudowie, ma po nad 8.800 mkw. powierzchni, na której znajdzie się 40 sklepów i punktów usługowych

Galeria ZASPA 06.04

6 kwietnia Grupa Capital Park i Akron Group zakończyły przebudowę jednego z najstarszych obiektów handlowych w Gdańsku – ETC. Galeria Zaspa, bo tak nazywa się centrum po przebudowie, ma ponad 8.800 mkw. powierzchni, na której znajdzie się 40 sklepów i punktów usługowych.

Mozaika Ewy Fiszer 16.03

W dniu 16 marca, w obecności Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, Grupa Capital Park oficjalnie przekazała Fundacji Komitet Inicjatyw Lokalnych mozaikę Anny Fiszer, która znajdowała się na budynku dawnego Kina Neptun w Gdańsku. Za zachowanie mozaiki Capital Park został nominowany do tegorocznej nagrody „Splendor Gedanensis” w kategorii Mecenas Kultury.

II Faza Eurocentrum Office Complex 01.03

Zakończenie budowy drugiej fazy Eurocentrum Office Complex. Budynek Delta oddany do użytkowania

Topos 22.02

Butikowy budynek biurowy Topos z pozwoleniem na użytkowanie

ETC Swarzędz 03.02

Grupa Capital Park i Akron Group podpisały umowę joint venture dla projektu centrum handlowego pierwszej generacji ETC w Swarzędzu

Podsumowanie 2015 r. 31.01

Podsumowanie 2015 r. Do kluczowych sukcesów Grupy Capital Park w 2015 roku należy przede wszystkim: wynajęcie łącznie ponad 20 tys. mkw. powierzchni biurowej; otwarcie Royal Wilanów, realizacja II fazy biurowca Eurocentrum Office Complex; rozpoczęcie komercjalizacji wielofunkcyjnego projektu rewitalizacji dawnej Fabryki Norblina – ArtN; podpisanie z Akron Group umowy joint venture na przebudowę projektu centrum handlowego ETC w Gdańsku oraz wdrożenie autorskiej koncepcji Biuro Plus.

Hampton by Hilton 01.01

Grupa Capital Park rozpoczęła przebudowę obiektu przy ulicach Długiej i Piwnej w Gdańsku pod hotel Hampton by Hilton.

Medicover w Royal Wilanów 18.11

Medicover podpisał umowę najmu z Grupą Capital Park na wynajem powierzchni w budynku Royal Wilanów. Nowe centrum medyczne Medicover zostanie otwarte w 1 kwartale 2016 roku.

Zmiana siedziby Grupy Capital Park 05.10

Uprzejmie informujemy, że od 5 października Grupa Capital Park zmieniła siedzibę. Zapraszamy do naszego nowego biura w budynku Royal Wilanów przy ulicy Klimczaka 1 w Warszawie.

Sportowy Dom Towarowy w ArtNorblin 20.09

Pierwszy w Polsce Sportowy Dom Towarowy powstanie na terenie dawnej Fabryki Norblina.

Targi Shopping Center Forum 18.09

Grupa Capital Park zaprezentuje swoje projekty handlowe podczas jesiennej edycji targów Shopping Center Forum. Zapraszamy na stoisko 4.7

Otwarcie Royal Wilanów 19.08

Otwarcie Royal Wilanów – nowoczesnego, wielofunkcyjnego projektu zrealizowanego przez Grupę Capital Park, mieszczącego się w centrum warszawskiego Wilanowa

Przebudowa ETC Gdańsk 18.07

Rozpoczęcie przebudowy centrum handlowego ETC Gdańsk.

Place miejskie 18.07

Grupa Capital Park wybuduje przy budynku Royal Wilanów dwa place miejskie z ogólnodostępną infrastrukturą sportową i kulturalną. www.royalwilanow.com

PSE w Eurocentrum Office Complex 18.07

Polskie Sieci Elektroenergetyczne podpisały umowę najmu 6 291 mkw. powierzchni w budynku Delta Eurocentrum Office Complex.

Budynek Delta w Eurocentrum Office Complex 18.06

Kolejny etap realizacji projektu Eurocentrum Office Complex – budynek Delta – został zwieńczony wiechą

Projekt Przestrzeń 08.06

Eurocentrum zajęło II miejsce w konkursie PROJEKT PRZESTRZEŃ – Ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Ministra Środowiska dla deweloperów na inwestycje przyjazne człowiekowi i środowisku

Lindt & Sprüngli 01.06

Lindt & Sprüngli nowym najemcą biurowca Royal Wilanów

Hampton by Hilton 18.05

Capital Park wybuduje hotel Hampton by Hilton przy ulicach Długiej i Piwnej w Gdańsku

ETC Gdańsk 18.04

Grupa Capital Park i Akron Group podpisały umowę joint venture dla projektu centrum handlowego ETC w Gdańsku

Vis a Vis Toruń 18.03

Do portfolio centrów Vis a Vis dołączył nowy obiekt zlokalizowany w Toruniu przy ul. Szosa Lubidka 111

PKO BP w budynku Topos 18.02

PKO Bank Polski pierwszym najemcą biurowca Topos zlokalizowanego przy ul. Pawiej w Krakowie

Vis a Vis Radom 08.02

Vis à Vis w Radomiu w pełni skomercjalizowany. Do grona najemców centrum handlowego dołączył serwis telefonii komórkowej.

Budowa kompleksu Topos 01.02

Capital Park rozpoczyna realizację kameralnego projektu biurowego Topos zlokalizowanego na ulicy Pawiej w centrum Krakowa

Sygnity S.A. 18.01

Sygnity S.A. nowym najemcą biurowca Royal Wilanów

Chiesi Poland Sp. z o. o. w Eurocentrum Office Complex 10.01

Powiększa się grono najemców Eurocentrum Office Complex Kolejny pracodawca ceniący sobie pracę w komfortowej i przyjaznej środowisku przestrzeni biurowej, zdecydował się na lokalizację swojej siedziby w Eurocentrum Office Complex. Do grona najemców obiektu dołączyła firma Chiesi Poland Sp. z o. o. Nowe biuro Spółki o powierzchni ok. 750 mkw. znajduje się na 12 piętrze budynku Beta Eurocentrum Office Complex.

Obligacje Capital Park S.A. 09.01

Zarząd Capital Park S.A informuje, że w dniu 9 stycznia 2015 r. Spółka dokonała przedterminowego wykupu części obligacji serii A o wartości nominalnej 55 mln zł.. Pozostała do spłaty kwota obligacji serii A wynosi 10 mln zł, a ich termin wykupu przypada w dniu 9 lipca 2015 r. Dziękujemy inwestorom za obdarzenie nas zaufaniem.

<?php the_title();?>